WERONIKA OLIMPIA- KSIĘŻNICZKA NAUKI!

By | 13:25:00 1 comment

Witajcie!
Tu Weronika Olimpia Cieślak, właścicielka bloga Maszyny Okiem Dziewczyny.

Urodziłam się 27 listopada 1997 roku w Poznaniu. Z zawodu jestem technikiem eksploatacji portów i terminali, a obecnie studiuję fizykę techniczną na Politechnice Poznańskiej. Zakochana jestem w transporcie, w głównej mierze morskim i kosmicznym. Poza tym, uwielbiam nauki ścisłe i planuję studiować astronomię. Interesuje mnie kultura dalszego i bliższego wschodu, a przez życie kroczę słuchając nałogowo koreańskiego popu. Moje ulubione zespoły? LOONA, April, Secret, Momoland. Trenuję na siłowni, bawię się stretchingiem i zdrowo się odżywiam!

Małym dzieciom często zadaje się pytanie: "kim chciał(a)byś być w przyszłości?". Jako, że na karku mam już 20 lat, ciężko nazwać mnie małym dzieckiem, ale i na to pytanie z chęcią odpowiem- każdego dnia walczę o to, by zostać astronautką. Trenuję, czytam, uczę się. Niezmienne od lat marzenie. Mam nadzieję, że już niedługo zobaczycie mnie w skafandrze z flagą Polski na ramieniu, dzięki czemu Europa w końcu powie: "Poland can into space"! 


Dlaczego poświęcam tyle czasu na popularyzację nauki? To proste, kiedy jesteś zakochany, pragniesz opowiedzieć o tym całemu światu! ~Carl SaganNowszy post Strona główna

1 komentarz:

  1. to widać że dużo cię łączy z ulubioną pasją ;) szkoda że daleko mieszkasz bo z miłą chęcią bym sie z tb zapoznał ;)

    OdpowiedzUsuń